Pożyczki na raty: 0 ofert

Pożyczki online na raty

Pożyczka ratalna pozwoli dostosować harmonogram spłat do Twoich potrzeb. Dużym plusem jest to, że pożyczka ratalna jest udzielana na dowolny cel. W praktyce wygląda to tak, że nie musisz informować, na co chcesz wydać otrzymane środki.

Parametry pożyczek ratalnych są bardzo podobne do kredytów. Korzystając z usługi, możesz pożyczyć znaczną kwotę pieniędzy z terminem spłaty do kilku lat. Spłata zobowiązania odbywa się w odstępach miesięcznych, a raty są zawsze równe.

Kiedy pożyczki pozabankowe ratalne to dobra opcja?

Pożyczki na raty okazują się ciekawą alternatywą dla zwykłych chwilówek, które należy spłacić w czasie wynoszącym zwykle kilkadziesiąt dni. Pożyczki na raty można otrzymać od ręki, dlatego są chętniej wybierane niż standardowe kredyty. Można uzyskać niezbędne pieniądze nawet w weekend, kiedy to banki nie księgują normalnych przelewów. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie w sytuacji, gdy dojdzie do niespodziewanego zdarzenia, a Ty nie masz możliwości uzyskania niezbędnych środków finansowych. Pożyczki online na raty są doskonałym wyborem w sytuacji, gdy potrzebujesz nieco wyższej kwoty niż w przypadku standardowych chwilówek.

Rata tygodniowa czy miesięczna – którą wybrać?

W większości przypadków możesz płacić co tydzień lub co miesiąc. Częstotliwość spłaty zależy bezpośrednio od polityki, sposobu działania i oferty danego podmiotu.

Większość osób decyduje się płacić co miesiąc, ponieważ tygodniowe raty mogą wydawać się niewygodne. 

Obecnie spłata rat tygodniowych nie jest aż tak skomplikowana dzięki paru opcjom:

  • podpięciu karty płatniczej do pożyczki,
  • poleceniu zapłaty ustawionym w rachunku bankowym.

Jakie trzeba spełnić warunki, aby otrzymać pożyczkę na raty:

  • Posiadanie konta bankowego;
  • posiadanie ważnego dowodu osobistego;
  • posiadanie zdolności kredytowej;
  • aktywny telefon komórkowy oraz dostęp do poczty e-mail;
  • wiek od 18 do 80 lat

Odsetki karne lub wydłużenie okresu spłaty

Pożyczki na raty mogą wymagać o spłacanie karne zaczynając od łącznej kwoty zaległości za każdy dzień zwłoki. W przypadku, gdy kwota pożyczki nie zostanie spłacona w określonym terminie, pożyczkodawca może żądać zapłaty odsetek karnych od całkowitej niespłaconej kwoty pożyczki za każdy dzień zwłoki. 

Strona internetowa Credit15.pl nie jest pożyczkodawcą i nie udziela pożyczek pieniężnych. Wszyscy pożyczkodawcy wymienieni w porównaniu posiadają odpowiednią licencję instytucji kredytowej.