Porównaj oferty kredytowe i uzyskaj najlepsze warunki kredytowe!

Najpopularniejsze wyszukiwania pożyczek

Pożyczki online w Credit15

Na stronie Credit15.pl możesz porównać informacje polskich pożyczkodawców i znaleźć najbardziej odpowiednią dla siebie ofertę kredytową. Usługa jest odpowiednia dla każdej grupy odbiorców, na dowolny cel i może być wykorzystywana zarówno przez klientów prywatnych, jak i biznesowych.

Działaj odpowiedzialnie, oceń swoje możliwości spłaty pożyczki. Zanim weźmiesz pożyczkę, przeczytaj warunki umowy pożyczki i upewnij się, że możesz je spełnić. Zbierz informacje przed zaciągnięciem pożyczki i wybierz pożyczkę, która pasuje do Twojej sytuacji!

Jak złożyć wniosek o pożyczkę

 Wypełnij wniosek

  • Wybierz kwotę i wypełnij wniosek na stronie pożyczkodawcy

Odbierz decyzję

  • Po złożeniu wniosku o pożyczkę, w ciągu kilku minut otrzymasz decyzję

Zdobądź pieniądze

  • Po zatwierdzeniu umowy wkrótce otrzymasz pieniądze na konto bankowe

Sposoby spłaty pożyczki

  • Pożyczkę można spłacić na poczcie
  • Pożyczkę możesz spłacić gotówką w siedzibie swojego banku
  • Pożyczkę możesz spłacić za pośrednictwem bankowości internetowej

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO)

RRSO, czyli rzeczywista roczna stopa oprocentowania - to całkowity koszt kredytu ponoszony przez konsumenta. Wyrażony jest on w wartości procentowej całkowitej kwoty kredytu w stosunku rocznym. Dokładną RRSO odnośnie odpowiedniej firmy możno dowiedzieć się na stronie internetowej kredytodawcy. Maksymalna roczna stopa procentowa pożyczek internetowych może wynosić do 525.79% rocznie.

Strona internetowa Credit15.pl nie jest pożyczkodawcą i nie udziela pożyczek pieniężnych. Wszyscy pożyczkodawcy wymienieni w porównaniu posiadają odpowiednią licencję instytucji kredytowej.